Rekomendacje

Klient z branży informatycznej

Typ działań: konferencje, imprezy wyjazdowe - integracyjne, christmas.

 

„Niniejszym listem pragniemy wyrazić duże zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą MICE WORLD za kompleksową organizację spotkań firmowych dla naszych Pracowników.

Pierwsza współpraca z firmą MICE WORLD rozpoczęła się już w 2010 roku. Organizując dla nas do tej pory już cztery spotkania firmowe pokazali, że potrafią sprostać naszym wysokim wymaganiom i oczekiwaniom. Wysoka jakość świadczonych usług, rzetelność wykonania, pozytywne nastawienie na zgłaszane przez nas potrzeby i poziom przygotowanych spotkań świadczą o profesjonalizmie i doświadczeniu jej pracowników.

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę MICE WORLD jako solidnego i niezawodnego Partnera w zakresie organizacji spotkań firmowych. Jesteśmy pewni, iż dalsza współpraca z firmą MICE WORLD będzie równie owocna jak do tej pory.”

 

Klient z branży Bankowej

Typ działań: konferencja wraz z elementami towarzyszącymi oraz produkcją materiałów promocyjnych.

 

„Firma MICE, z którą współpracowaliśmy przy organizacji dużej konferencji ( 300 osób, w tym goście zagraniczni), wywiązała się bez zarzutu z ustalonych zadań i terminów. Jesteśmy zadowoleni z jakości dostarczonej pracy.

Skorzystaliśmy z usług firmy MICE przy projekcie i prowadzeniu strony internetowej do rejestracji uczestników, projekcie i produkcji materiałów promocyjnych (plakaty), przygotowaniu wizytówek oraz filmu promującego nasz bank. Firma MICE w pełni obsługiwała naszą konferencję (audio i visio) jak również zajęła się przygotowaniem wystroju wnętrz. Firma MICE była bardzo elastyczna w swojej pracy i zawsze odpowiadała szybko na nasze proponowane zmiany i sugestie. Równie często sama wychodziła z inicjatywą i proponowała różne rozwiązania. 

Mogliśmy liczyć na ich wsparcie i profesjonalizm. Przez cały okres współpracy udało nam się uniknąć niedomówień i nieporozumień.

Z pewnością poleciłabym firmę MICE na organizatora każdego przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal kontynuowana”.

 

Klient z branży farmaceutycznej

Typ działań: trzydniowe konferencje połączone z koncertami i elementami integracyjnymi oraz imprezy kameralne.

 

„Szczególne podziękowania chcielibyśmy przekazać Panu Marcinowi Żukowskiemu za zaangażowanie i profesjonalną koordynację całego przedsięwzięcia.”

Zaufali nam:

Asseco.jpgAviva.jpgBAT.jpgBaker_McKenzie.jpgCiti.jpgEnerga.jpgEneria.jpgGefco.jpgIICG.jpgIntrum.jpgLukoil.jpgNutricia.jpgOracle.jpgPGNiG.jpgPKO_BP.jpgPKO_TFI.jpgRBS.jpgRedbull.jpgSAS.jpgStatoil.jpgStora_Enso.jpgWiP.jpgdz_bank.jpg