News 2 Pikniki firmowe "Mamo Tato kim będę ?"

Mamo Tato kim będę to niewątpliwie jeden z przebojów sezonu 2013 w kategorii: pikniki firmowe. Jest to program w całości wymyślony i stworzony przez nasz zespół, aby zapełnić niszę w rodzinnych piknikach edukacyjno - rozrywkowych. Ideą niniejszego pikniku jest przedstawienie zarówno dzieciom jak i opiekunom, wielu ciekawych i niezwykłych zawodów jakie spotykamy w życiu codziennym. 

Poszczególne stanowiska prowadzone są przez profesjonalistów w danych dziedzinach którzy w ciekawy, zajmujący i często zabawny sposób opowiadają o swojej pracy. Co najważniejsze jednak każdego zawodu można "spróbować". Oprócz ciekawych opowieści i demonstracji każdy uczestnik na własnej skórze może przekonać się jak wygląda praca strażaka, policjanta, muzyka, farmera i wielu innych zawodów i profesji.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Są stanowiska artystyczne jak np: decoupage, muzyka etniczna czy ikebana. Pod okiem naszych artystów uczestnicy tworzą wspaniałe prace które oczywiście zabierają do domów.

Stanowiska za zawodami od których często zależy nasze życie, na których możemy nauczyć się wielu cennych umiejętności. Strażacy z pełnym wozem pożarniczym, ratownicy medyczni z karetką czy policja z radiowozem. Na tych stanowiskach poznajemy tajniki tych zawodów. Uczymy się jak postępować w danych sytuacjach a czego kategorycznie nie robić. Oczywiście możemy także przejść szybkie kursy: pierwszej pomocy, przygotowania do karty rowerowej, czy instrukcji postępowania w razie pożaru.

Do tego dochodzą czysto rozrywkowe elementy jak: strażacki bieg przełajowy dla całych rodzin, przejażdżka i zwiedzanie radiowozu, celowanie z sikawki strażackiej do ruchomych tarcz, poznawanie wyposażenia karetki itp.

Typy i ilość zaprezentowanych zawodów zależy od Państwa preferencji - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Całości dopełniają takie elementy jak: stanowisko kierowców rajdowych na którym oprócz znanych postaci można w bezpieczny sposób zmierzyć się na trasie z mistrzem rajdowym w specjalnie zsynchronizowanych symulatorach.

Sportowiec - czyli spotkanie z Paraolimpijczykami w tym np. złotym medalistą w szabli z Londynu. Oczywiście można się tu także zmierzyć z mistrzami w prawdziwej walce na oryginalnej szermierczej planszy z elektronicznym pomiarem trafień. Do tego dochodzi ranczer i jego mini zoo oraz przejażdżki na kucach i wiele innych atrakcji.

Oczywiście nie zabraknie elementów które na piknikach dziecięcych muszą być zawsze jak: dmuchańce, trampoliny, kąciki dla najmłodszych, żywe maskotki, wata cukrowa, popcorn, malowanie buziek, gry i zabawy, animatorzy itd.

Prowadzącym jest nasz najsłynniejszy strażak Kevin Aiston który oprócz konferansjerki prowadzi także z innymi specjalistami wiele konkursów scenicznych kończących się wręczaniem nagród dla wszystkich uczestników.

Zaufali nam:

Asseco.jpgAviva.jpgBAT.jpgBaker_McKenzie.jpgCiti.jpgEnerga.jpgEneria.jpgGefco.jpgIICG.jpgIntrum.jpgLukoil.jpgNutricia.jpgOracle.jpgPGNiG.jpgPKO_BP.jpgPKO_TFI.jpgRBS.jpgRedbull.jpgSAS.jpgStatoil.jpgStora_Enso.jpgWiP.jpgdz_bank.jpg